Skip to main content

O nas

Eksperci w rolniczych nawozach dolistnych.

Właściciel Adam Sisik, posiada 20 letnie doświadczenie w formulacji nawozów i pestycydów i wraz z ekspertami z dziedziny technologii procesu a także chemii, z sukcesem dodaje kolejne produkty do oferty firmy. Zatrudniamy obecnie 40 osób , a zakład produkcyjny znajduje się w Tarczynie – 30 km od Warszawy. Zajmujemy się głównie produkcją nawozów płynnych oraz zawiesinowych. Nasze produkty mogą być stosowane w fertygacji i aplikacji dolistnej.

W przeciwieństwie do produktów konkurencji, nasz każdy nawóz zawiera pełną gamę adiuwantów oraz dodatkowo Epibrassinolid, steryd roślinny stymulujący odporność podczas niekorzystnych warunków (atmosferycznych bądź też chorobowych) – co przekłada się na efektywność wykorzystania naszych produktów. Oferujemy także innowacyjną formulację zawiesinową, która może być dużą przewagą na konkurencyjnym rynku.

Stawiamy na rozwój.

Rok 2022 firma zakończyła z wolumenem produkcji przekraczającym 5.000.000L, dla 15 krajów. Jesteśmy w większości krajów Unii Europejskiej a także w Kazachstanie, Indonezji, Omanie, Tajwanie, Chinach, Wietnamie.

W najbliższym czasie firma planuje dużą rozbudowę laboratorium do celów kontroli jakości i analizy surowców, a także inwestycję w linię mieszająca na wozy krystaliczne. Jednak naszym sztandarowym projektem będzie wprowadzenie na rynek czterech produktów o charkaterze biologicznym – opartych na pożytecznych grzybach i bakteriach.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy partnerów biznesowych na całym świecie, którzy zainteresowani są rewolucyjnymi rozwiązaniami z zakresu nawożenia roślin.

Przedsiębiorstwo VitaFer wdrożyło i stosuje system zarządzania jakością w zakresie: Produkcja nawozów dolistnych.